Boss rządzi światem;)

Co by tu Ci napisać Gandalfie?

Że Boss rządzi? No rządzi. Że słodki. No tak – słodki. Że do zakochania? Ano do zakochania. Jest bardzo podobny do Ciebie, tak mówi Jarek. Mówi, że Boss ma kody do ludzkiego serca, nie gra czysto.

Poza tym, jest jak nakręcana zabawka: zawsze gotowy do akcji! Biegamy? Pewnie, że biegamy! Nowa zabawka? Cudownie, wskakuję w sam środek! Kotek, którego baterie niemal nie potrzebują ładowania. Jest dość drobnej budowy ciała, umaszczenie klasyk. Nie można oczu oderwać, jak od Ciebie…

ryśka

Kocięta przebywają u nas tymczasowo. Są pod opieką Fundacji KOT. Urodziły się w drugiej połowie czerwca. Zostaną oddane do adopcji odrobaczone, zaszczepione, przebadane i z książeczkami zdrowia. Nauczone korzystania z kuwety, przyzwyczajone do zabiegów higienicznych. W ramach adopcji nieodpłatna pomoc dyplomowanego behawiorysty z zakresie przygotowania się do adopcji kota i pomoc w wyborze kociątka, które najbardziej pasuje do rodziny.

Poszukujemy wyłącznie domów w których koty nie będą wychodziły, świadomych konieczności zabezpieczenia okien przed wypadnięciem kota.

Koty tymczasowo mieszkają w Bielsku-Białej, mogą zostać dowiezione do Warszawy, Katowic (po uzgodnieniu).

Kontakt w sprawie adopcji: cukierwkotkach @ listydokota.pl