Zakręcony Flamenco się poleca:)

Popatrz tylko Fil,

Flamenco zupełnie nie poradziłby sobie w warunkach, w których Cię znalazłam. Choć prawdę mówiąc, nie byłeś wtedy w najlepszym stanie. Hmmm…

Z całej tej grupy Flamenco zginąłby na ulicy jako pierwszy. Koci książę, pchać się nie będzie. Nie to, co Ty! Wszyscy pędzą do misek? To może ja pójdę najpierw obejrzeć kartonik w kącie? Ojej, naprawdę już nic nie ma?  Uwielbia kryjówki i zakamarki. Idealny kotek do rozpieszczania. Sierść odrobinę dłuższa i niezwykle mięciutka, jak u persa. Delikatny i wrażliwy miłośnik bujania się. Drżyjcie firanki;) No i co począć z takim delikwentem? Kochać, co?

Do poczytania – ryśka.

Kocięta przebywają u nas tymczasowo. Są pod opieką Fundacji KOT. Urodziły się w drugiej połowie czerwca. Zostaną oddane do adopcji odrobaczone, zaszczepione, przebadane i z książeczkami zdrowia. Nauczone korzystania z kuwety, przyzwyczajone do zabiegów higienicznych. W ramach adopcji nieodpłatna pomoc dyplomowanego behawiorysty z zakresie przygotowania się do adopcji kota i pomoc w wyborze kociątka, które najbardziej pasuje do rodziny.

Poszukujemy wyłącznie domów w których koty nie będą wychodziły, świadomych konieczności zabezpieczenia okien przed wypadnięciem kota.

Koty tymczasowo mieszkają w Bielsku-Białej, mogą zostać dowiezione do Warszawy, Katowic (po uzgodnieniu).

Kontakt w sprawie adopcji: cukierwkotkach @ listydokota.pl