Romantyczna Admira:)

Wiesz co, Filemonie?

Zastanawiam się, czy znajdzie się admirator(ka) uroku Admiry? Jest to kotek słodki, acz potrafi się zapomnieć. Romantyczka, można powiedzieć.;) Czuła w stosunku do innych kotów – chętnie się przytula do nich, pielęgnuje ich sierść. Jeśli chodzi o temperament, bliżej jej do Flamenco, niż do Taurusa. Jest jednak o wiele bardziej energiczna od Flamenco. Pięknie umaszczona, długonoga panienka. Jak myślisz, zaniosą ją do nowego domku?

ryśka

Kocięta przebywają u nas tymczasowo. Są pod opieką Fundacji KOT. Urodziły się w drugiej połowie czerwca. Zostaną oddane do adopcji odrobaczone, zaszczepione, przebadane i z książeczkami zdrowia. Nauczone korzystania z kuwety, przyzwyczajone do zabiegów higienicznych. W ramach adopcji nieodpłatna pomoc dyplomowanego behawiorysty z zakresie przygotowania się do adopcji kota i pomoc w wyborze kociątka, które najbardziej pasuje do rodziny.

Poszukujemy wyłącznie domów w których koty nie będą wychodziły, świadomych konieczności zabezpieczenia okien przed wypadnięciem kota.

Koty tymczasowo mieszkają w Bielsku-Białej, mogą zostać dowiezione do Warszawy, Katowic (po uzgodnieniu).

Kontakt w sprawie adopcji: cukierwkotkach @ listydokota.pl