Fender indywidualista:)

Gandalfiku,

Zawsze chciałeś być jedynakiem, prawda? Twoja cierpliwość była niezmierzona, ale wiem, że wolałbyś mieć człowieka dla siebie tylko. Jest wśród kociaków u nas urodzony jedynak – Fender. Łapki idą w ruch, kiedy tylko jego miseczka jest zagrożona. A łapkę będzie miał potężną. Jego brzuszek zawsze szybko napełnia się karmą, bo Fender nie może jeszcze uwierzyć, że jest jej pod dostatkiem. Będzie wspaniałym, dobrze zbudowanym kocurem. W człowiekiem bawi się z dużym wyczuciem reguł gry. Bardzo lubi ludzi, od razu robi się mięciutki, kiedy czuje ludzką dłoń. Zupełnie jak Ty, Gandalfie.

Mam nadzieję, że Ci tam dobrze za TM… ryśka.

Kocięta przebywają u nas tymczasowo. Są pod opieką Fundacji KOT. Urodziły się w drugiej połowie czerwca. Zostaną oddane do adopcji odrobaczone, zaszczepione, przebadane i z książeczkami zdrowia. Nauczone korzystania z kuwety, przyzwyczajone do zabiegów higienicznych. W ramach adopcji nieodpłatna pomoc dyplomowanego behawiorysty z zakresie przygotowania się do adopcji kota i pomoc w wyborze kociątka, które najbardziej pasuje do rodziny.

Poszukujemy wyłącznie domów w których koty nie będą wychodziły, świadomych konieczności zabezpieczenia okien przed wypadnięciem kota.

Koty tymczasowo mieszkają w Bielsku-Białej, mogą zostać dowiezione do Warszawy, Katowic (po uzgodnieniu).

Kontakt w sprawie adopcji: cukierwkotkach @ listydokota.pl