Taurus Superkot;)

#cukierkotkach Taurus www.listydokota.pl

Filemonie,

Z tym kotem pewnie byś się dogadał staruszku… Taurus to stara dusza.  Miniaturka dorosłego kota. Inne kociaki, jako to kociaki, a on: dzień dobry, Taurus jestem. I baranek o dłoń. Pięknie się rozwija, jest duży i zgrabny. W zasadzie mógłby być wzorcem kota w jakimś instytucie miar. Bardzo zrównoważony kotek. Jako jedyny kociak podczas pierwszego spotkania z potworem-odkurzaczem nie tylko zachował spokój, ale i odważnie podszedł i spokojnie dotknął go łapką. Adoptować, kochać, zachwycać się.

Myślisz, że ktoś go pokocha?

Trzymaj się – ryśka.

Kocięta przebywają u nas tymczasowo. Są pod opieką Fundacji KOT. Urodziły się w drugiej połowie czerwca. Zostaną oddane do adopcji odrobaczone, zaszczepione, przebadane i z książeczkami zdrowia. Nauczone korzystania z kuwety, przyzwyczajone do zabiegów higienicznych. W ramach adopcji nieodpłatna pomoc dyplomowanego behawiorysty z zakresie przygotowania się do adopcji kota i pomoc w wyborze kociątka, które najbardziej pasuje do rodziny.

Poszukujemy wyłącznie domów w których koty nie będą wychodziły, świadomych konieczności zabezpieczenia okien przed wypadnięciem kota.

Koty tymczasowo mieszkają w Bielsku-Białej, mogą zostać dowiezione do Warszawy, Katowic (po uzgodnieniu).

Kontakt w sprawie adopcji: cukierwkotkach @ listydokota.pl